Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

https://www.projectautodetailing.pl/


P.A. Detailing Wojciech Budak | Detailing jaworzno


P.A. Detailing Wojciech Budak

Władysława Broniewskiego 7, 43-600 Jaworzno

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Każdy właściciel samochodu chce, by jego pojazd prezentował się bez zarzutu i stale wyglądał jak nowy. Nie jest to możliwe, gdyż na każdym samochodzie pojawiają się widoczne ślady zużycia, jednak zawsze można odnowić pojazd. Korekta lakieru, usuwanie rys, zmatowień czy ubytków, a także wiele innych czynności to usługa określana jako detailing. W Jaworznie wykonuje ją profesjonalny salon Project Auto Detailing, z oferty którego można skorzystać każdy - zarówno posiadacze nowych samochodów, jak i starych i zniszczonych.

Każde auto, które wyjedzie z tego salonu, będzie nie do poznania, oczywiście na plus. Fachowcy mają bowiem do dyspozycji specjalistyczne środki i narzędzia, a także są w swej pracy niesłychanie dokładni. Dzięki temu perfekcyjnie usuwają wszelkie niedostatki w wyglądzie samochodów, konserwują poszczególne części i zabezpieczają je, by efekty tych zabiegów kosmetycznych przetrwały długo.

  • Do świetni specjaliści od detailingu - dzięki ich usługom mój samochód wygląda teraz, tak jakby co dopiero zjechał z taśmy montażowej. Powiem więcej - usługi pierwsza klasa. :)

  • goldenelephant593 dodał komentarz 2020-10-29 09:45:50
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Silesiapak


Blachnickiego 9, Katowice

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Crazy Cat Studio


Kwiatowa 11, Wilkowice