Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

#


Wielkopolska - Sale weselne


Kaskada Hotel&Restauracja

Międzyzdrojska 37, 60-453 Poznań

Tel: 691 500 928

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Planujesz ślub i chcesz, aby cała ceremonia oraz wesele był idealne? Marzysz o romantycznym weselu w pięknej lokalizacji nad jeziorem? Wybierz jedną z piękniejszych sal weselnych w Wielkopolsce i zgłoś się do KASKADA Hotel&Restauracja. U nich znajdziesz nie tylko piękne miejsce, idealne na wesele oraz nowoczesną salę weselną, którą możesz zaaranżować zgodnie ze swoimi upodobaniami. To miejsce, w którym możesz również liczyć na profesjonalne usługi kelnerskie i gastronomiczne oraz pomoc doświadczonej kadry kierowniczej w organizacji tego ważnego wydarzenia.
Odwiedź ich stronę internetową, pod adresem kaskada-hotel.pl i zobacz zdjęcia z tego magicznego miejsca położonego nad jeziorem. Jesteśmy pewni, że od razu się w nim zakochasz! Sprawdź ich usługi i zarezerwuj termin już teraz, aby mieć pewność, że Twoje wesele będzie mogło się tam odbyć w wybranym dniu.

  • Brałem ślub w zeszłym roku i miałem za zadanie znaleźć salę weselną więc szukałem trochę czasu. I wreszcie nie udało mi się a wybór padł na Kaskada Hotel. Przyszła jeszcze wtedy małżonka była wniebowzięta.

  • Jan dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna