Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

https://euroschola.eu/poleasingowe-komputery-zero-vat.html


Euroschola.eu - Komputery VAT 0%


Euroschola.eu

1 Maja 9, 46-043 Biestrzynnik

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Słyszałeś o Euroschola.eu? Nie? W taki razie najwyższy czas nadrobić zaległości. Program działa od przeszło piętnastu lat. Zadajesz sobie pewnie pytanie: co w nim takiego niezwykłego? Bogactwo możliwości, jakie oferuje. Dzięki niemu polskie szkoły mają szansę, by rozwijać swoją informatyczną „infrastrukturę”, a jednocześnie aktywnie wspierać uczniów w przyswajaniu nowej wiedzy i doskonaleniu umiejętności.

Co zyskasz dołączając do ponad dziesięciotysięcznego grona uczestników Euroschola.eu? Komputery VAT 0%, laptopy, routery, drukarki, skanery, modemy, legalne i darmowe oprogramowanie – wymieniać można bardzo długo. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż sprzęt dostępny w ramach programu cechuje wysoka jakość, wygoda użytkowania,  dobre parametry techniczne, bezpieczeństwo i wydajność. Urządzenia zostały stworzone przez znanych i cenionych producentów.

  • W wielu placówkach edukacyjnych ciągle dostępny jest sprzęt komputerowy, który lata świetności ma już dawno za sobą. Na szczęście jest dla nich nadzieja - przystąpienie do programu Euroschola.eu, który daje m.in. możliwość zakupu komputerów z 0% stawką VAT. Czy jesteście gotowi zainwestować w przyszłość swoich podopiecznych?

  • onowaym dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

OROME SC


Pułaskiego 17, Kluczbork

Apteka Urtica


Królowej Jadwigi 12, Kędzierzyn-Koźle

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


Raciborska 36, Głubczyce