Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

https://airfresh.pl/


Airfresh Artur Piotrowki • Zapachy do samochodu


Airfresh Artur Piotrowki

Zbożowa 21, 25-416 Kielce

Tel: 41 373 23 10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym, firma ta – producent i dostawca zawieszek zapachowych do samochodów – rozszerzyła ofertę i obecnie proponuje wersje z możliwością personalizacji. Zamawiający może wybrać dany rodzaj aromatyzera i zlecić umieszczenie na nim swojego wzoru. Opcja ta polecana jest zarówno osobom prywatnym, jak i przedstawicielom biznesowym.

Kadra firmy AirFresh zaprasza do kontaktu z biurem w celu przedstawienia indywidualnych wymagań. Pracownicy mogą przygotować dla klienta ofertę uwzględniającą wyszczególnione potrzeby z gwarancją terminowego dostarczenia zamówionych egzemplarzy, bez względu na to, na ile sztuk będzie opiewać zlecenie. Dostawca dysponuje odpowiednio zaopatrzonym zapleczem technicznym, obsługiwanym przez kompetentnych i doświadczonych fachowców.

Z oferty mogą też skorzystać osoby, które poszukują niebanalnego pomysłu na prezent dla gości weselnych. Zapachy do samochodu z podziękowaniem za przybycie i wspólną zabawę mogą okazać się trafionym rozwiązaniem.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Witryna - Akcesoria i ozdoby okienne


Zagnańska 232, Kielce

Goti Automatyka


Kostomłoty Pierwsze, ul Podmiejska 83, Miedziana Góra

Promoefekt.pl


Bohaterów Warszawy 126, Busko-Zdrój