Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

https://garaze.org.pl/kontakt/garaze-blaszane-krakow


Stalgar | Garaże blaszane kraków


Stalgar

Siewna 21C, 31-231 Kraków

Tel: 728 50 50 30

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Jako firma starająca się spełniać oczekiwania klienta i odpowiadać w najlepszy możliwy sposób na dostrzeżone potrzeby rynkowe, STALGAR na bieżąco rozszerza ofertę o nowe rodzaje garaży wykonanych z odpowiednio obrobionej, zaimpregnowanej blachy. Obecnie jej pracownicy mogą zaproponować blaszaki z możliwością personalizacji. Kadra zaprasza do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. 

Jako firma proponująca garaże blaszane, mająca siedzibę w Krakowie, wykonawca nie działa regionalnie, starając się dotrzeć do klientów nie tylko z Małopolski, ale z całego kraju. Jest w stanie dostarczyć konstrukcje hurtowo. Dla odbiorców zamieszkujących województwa na południu oferuje darmowy montaż i dostawę blaszaków w ustalonym terminie.

W ofercie dostępne są nie tylko garaże zamykane, ale także wersje półotwarte oraz wiaty. Każdy rodzaj powstaje z wysokojakościowych półfabrykatów, pozwalających na szybkie postawienie wybranego modelu we wskazanym miejscu. Firma wykonuje też na zlecenie wylewki.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż

Znicze Kowalczyk


Dojazd 14a, Tarnów

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków