Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

https://czujniki-poziomu.pl/


Monitoring zbiorników paliwowych


Czujniki-Poziomu.pl

Konstytucji 3 Maja 1, 67-200 Głogów

Tel: 662 345 987

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Renomowane przedsiębiorstwo BM Solutions oferuje sprzęt do monitorowania zbiorników z różnego rodzaju cieczami (woda, olej opałowy, paliwo, smar, nawozy płynne, chemikalia). Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży firma bezbłędnie trafia w potrzeby klientów i może im zaproponować wysokiej klasy urządzenia w przystępnych cenach.

Asortyment obejmuje czujniki dostosowane do pojemników z tworzywa sztucznego i stali, odbiorniki z alarmami oraz system zarządzania wraz z niezbędnym oprogramowaniem do zbierania i przetwarzania danych dotyczących poboru cieczy. Sprzęt można także umieścić w cysternach przewożących paliwo. Dla firmy pracują fachowcy z wieloletnim doświadczenie. Pracownicy pomogą w doborze artykułów, które spełnią konkretne wymagania oraz na życzenie klienta mogą również przygotować kompletny system.

Osoby, które chcą mieć pewność, że monitoring zbiorników paliwowych będzie działał poprawnie, powinny skorzystać z oferty tego przedsiębiorstwa.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Crazy Cat Studio


Kwiatowa 11, Wilkowice

Smaczna Paczka


Karłowicza 10, Katowice