Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

http://medykns.eu/rekrutacja/kwalifikacyjne-kursy-zawodowe/technik-uslug-kosmetycznych-kwalifikacyjne-kursy-zawodowe


Bezpłatne szkolenia nowy sącz - http://medykns.eu/


Małopolski Zespół Jednostek Edukacyjnych w Nowym Sączu

Jagiellońska 61, 33-300 Nowy Sącz

Tel: 18 443 70 93

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Każdy, kto chce zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe, może zapisać się na jeden z kursów organizowanych przez Małopolski Zespół Jednostek Edukacyjnych. Warto zaznaczyć, że kursy są bezpłatne. Szkolenia odbywają się w Nowym Sączu.

Wśród proponowanych zajęć znajdują się zajęcia dotyczące różnych zagadnień z działu kosmetyki. Uczestnicy dowiedzą się więcej na temat zabiegów pielęgnacyjnych, leczniczych czy upiększających, nauczą się obsługiwać profesjonalne urządzenia kosmetyczne oraz dozować preparaty wykorzystywane do odnowy biologicznej czy stylizacji paznokci. Kurs jest rozbudowany i trwa dwa lat. Po jego zakończeniu kursanci będą mogli podjąć pracę w salonach kosmetycznych i wizażu, firmach zajmujących się produkcją i sprzedażą kosmetyków lub założyć własną działalność gospodarczą.

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które mają osiemnaście lat i posiadają co najmniej wykształcenie średnie (matura nie jest wymagana). Szczegółowe informacje na temat kursu można znaleźć na stronie internetowej.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Crazy Cat Studio


Kwiatowa 11, Wilkowice

produktyreklamowe.com.pl


Główna 38, Brzezia Łąka