Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

https://litery.m-ar.pl/podswietlane/


Litery podświetlane


MAREK SOLARZ STUDIO MS

Chmieleniec 35, 30-348 Kraków

Tel: 608 696 298

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Firma specjalizująca się w produkcji liter ze stali nierdzewnej zapewnia solidne i stylowe produkty w dobrej cenie. Producent szczególną uwagę zwraca na staranne wykończenie napisów w taki sposób, by skutecznie pełniły swoje funkcje marketingowe. Podświetlane logo 3D sprawdzi się na przykład do oznaczenia klubu, punktu gastronomicznego lub sklepu. Na stronie internetowej pod adresem litery.m-ar.pl można zapoznać się z aktualną ofertą.

Przedsiębiorcy często zamawiają kolorowe napisy i kasetony z animacjami. Dużą popularnością cieszą się litery podświetlane z energooszczędnymi żarówkami ledowymi. Emitują stabilne, przyciągające wzrok światło, a zarazem pobierają niewiele energii. Można zamontować je na zewnątrz budynku, ponieważ są odporne na warunki atmosferyczne.

Wykonawca zapewnia dogodne terminy realizacji zamówień oraz kontakt z kreatywnym zespołem pracowników. Każdy napis jest wyjątkowy i powstaje po indywidualnej konsultacji z klientem. W ofercie znajdują się również artystyczne rzeźby stalowe.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż

Znicze Kowalczyk


Dojazd 14a, Tarnów

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków