Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

#


Blackmagic atem


Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska

Dickensa 15, 02-382 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Profesjonalne urządzenia do zapisu dźwięku i obrazu, a także mnóstwo wysokiej klasy sprzętów i oprogramowania komputerowego stworzonego z myślą o edycji filmów to podstawa oferty firmy Cyfrowa Republika. Firma specjalizuje się w sprzedaży wszystkiego, co może zainteresować osoby przygotowujące profesjonalne materiały wideo dla telewizji i użytku komercyjnego. W ofercie firmy znaleźć można setki najwyższej jakości, wysoce profesjonalnych kamer wraz z osprzętem, nagrywarek, konwerterów, nośników danych, urządzeń do przechwytu i podglądu sygnału, i wielu innych.

Jednym z charakterystycznych produktów oferowanych przez firmę są tzw. mixery i switchery. Przykładem tego ostatniego typu sprzętu może być BlackMagic Atem, czyli wysoce profesjonalne urządzenie umożliwiające połączenie ze sobą do ośmiu kamer, nagrywarek i komputerów, przeznaczone do edycji materiałów wideo wykonanych w różnej rozdzielczości obrazu.

  • Sklep Cyfrowa Republika to świetny sprzęt fotograficzny dla profesjonalistów. Jego możliwości zadowolą nawet bardzo wymagających filmowców i fotografów.

  • umome dodał komentarz 2019-05-27 13:36:08
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa