Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

#


Maszynka do obierania jabłek


MILOMA Sp. z o.o. | Obieramy.pl

Lindleya 16, 02-013 Warszawa

Tel: 22 299 67 67

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Szukasz profesjonalnej maszyny, która zajmie się za Twoich pracowników obieraniem owoców i warzyw? Zależy Ci na uniwersalnym urządzeniu, które będzie wydajne i będzie przez długi czas bardzo sprawnie? W takim razie odwiedź stronę internetową obieramy.pl i zapoznaj się z ich szeroką ofertą, która skierowana jest zarówno do właścicieli lokali gastronomicznych, jak i do osób prywatnych, które chcą odciążyć się w okresie przygotowywania przetworów lub innych pracochłonnych potraw i dań, które wymagają używania dużej ilości owoców lub warzyw. 
Maszynka do obierania jabłek, cytrusów i warzyw od firmy Obieramy.pl to produkt niezwykle uniwersalny i wydajny. Posłuży Ci przez naprawdę długie lata i przyda się w procesie obierania różnego rodzaju warzyw i owoców, o różnym miąższu oraz o odmiennej wielkości. Dlatego nie zwlekaj, odwiedź stronę internetową tej firmy i zapoznaj się dokładnie z ich ofertą. Na pewno znajdziesz tam to, czego szukasz.

  • Taka maszynka do obierania jabłek bardzo nam się przydaje w domu spokojnej starości, gdy przygotowujemy desery dla opiekunów.

  • Kornelia Szymczak dodał komentarz 2019-04-05 09:23:31
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa