Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

https://www.growworld.pl/nawozy


Nawozy BioBiz


GROW-WORLD

Bolesława Kurpińskiego 2, 44-206 Rybnik

Tel: 792026852

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Warto wiedzieć, że nasz kraj plasuje się na trzecim miejscu w Unii Europejskiej, jeżeli chodzi o wielkość areału uprawnego. Przed Polską znajdują się jedynie Francja i Niemcy. Rolnictwo jest jedną z ważniejszych, jeśli nie najważniejszą, dziedziną naszej gospodarki. Jedną z gałęzi produkcji, która jest blisko powiązana z uprawą roślin, które jako surowce zasilą przemysł spożywczy, jest branża nawozowa. Dużą popularnością wśród profesjonalnych ogrodników cieszą się nawozy marki BioBizz.

Fantastycznym miejscem w zasobach polskiego internetu, gdzie można zaopatrzyć się właściwie we wszystko, czego może potrzebować nowoczesna sieć szklarni lub inna dowolna inicjatywa, zajmująca się uprawą na skalę przemysłową – jest niewątpliwie sklep online GROW-WORLD, założony w 2010 roku przez Tomasza Olkowskiego.

  • Myślę, że w ofercie tego sklepu każdy pasjonat ogrodnictwa w warunkach domowych, znajdzie wysokiej jakości akcesoria czy sprzęt. Mam nadzieję, że was przekonałem do skorzystania z ich usług. ;)

  • raderyeso dodał komentarz 2019-06-18 11:23:23
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Silesiapak


Blachnickiego 9, Katowice

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Crazy Cat Studio


Kwiatowa 11, Wilkowice