Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

http://zaproszenia.lublin.pl/


Zaproszenia ślubne lubelskie • OSTROWSKI LESZEK S.Q.L.


OSTROWSKI LESZEK S.Q.L.

Gen. Władysława Sikorskiego 42, 20-814 Lublin

Tel: 502 263 797

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wręczanie zaproszeń na ślub to niemalże tradycja. Te niewielkie karteczki są ważnym elementem przygotowań do uroczystości zaślubin, ponieważ zawierają niezbędne informacje, takie jak data uroczystości, godzina oraz miejsce. Wybór zaproszenia może być problematyczny, ponieważ na rynku nabyć można wiele różnych modeli, różniących się od siebie wielkością, kształtem, kolorami i nie tylko. Jedno jest pewne - zaproszenia muszą być dopasowane do wystroju całej imprezy oraz do charakteru pary młodej. Ciekawe i niebanalne zaproszenia ślubne w województwie lubelskim znaleźć można po wejściu na stronę przedsiębiorstwa SQL.

Firma ta oferuje modele cięte laserem, jak również projektowane na specjalne zamówienie klienta. Mogą oni wybierać spośród papierów naturalnych, matowych, błyszczących i wielu innych. Ostatnimi czasy dużym uznaniem cieszą się zaproszenia w stonowanych kolorach, takich jak beże, zielenie i biele, a to za sprawą mody na styl boho. Nie oznacza to jednak, że pary młode nie mogą wybierać spośród kolorystyki nieco żywszej. Kwestia ta uzależniona jest od nich osobistych preferencji.

  • Zaproszenia na nasz ślub, które zostały wykonane przez tą firmę, okazały się być w dobrym guście. Zostały wykonane z niezwykłą starannością i w takim stylu, jaki nam się zamarzył.

  • rofori dodał komentarz 2019-05-14 14:56:33
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

E-pilarz


Obsza 141, Obsza

FotoRAZEM


Smyczkowa 4, Lublin